Jak na zhubnutí v obličeji

20. ledna 2012 v 10:11 | HroŠík |  Cviky a Triky
Pokud potřebujete zhubnout v obličeji, měli byste vědět, že se může jednat o takzvanou abdominální obezita, která v některých případech může být příznakem nějaké vážnější onemocnění. Může se jednat o jeden z projevů cukrovky, nějakého kardiovaskulárního onemocnění, proto pokud si nejste jisti svým zdravotním stavem tak určitě vyhledejte radu svého lékaře. Pokud se ve vašem případě nejedná o nějakou z těchto nemocí, můžete se podívat dále jak zhubnout v obličeji.


Několik kroků k hubenému obličeji

Pro zhubnutí v obličeji můžete postupovat podle následujících kroků našeho návodu jak zhubnout v obličeji. V tomto návodu na hubnutí je v několika rychlých krocích shrnuto několik základních rad, které vám pomohou zhubnout v obličeji. Podívejme se teď jak na to.

Jak zhubnout v obličeji - krok první

Pokud usilujete o zhubnutí v obličeji, měli byste v první řadě omezit příjem sacharidů a rafinovaného cukru. Toto platí obecně pro všechny dieta na hubnutí a při hubnutí v obličeji to platí dvojnásobně. Sacharidy a rafinované cukry se mohou podílet na vytváření otoků a zánětu cév, které pak způsobují nateklost vašich tváří a váš obličej pak nevypadá hubený, ale odulý a tlustý.

Jak zhubnout v obličeji - krok druhý

Dejte si pozor na to, jaké používáte léky. Pro hubnutí v obličeji je důležité podívat se na to, jaké používáte léky. Některé léky totiž mohou způsobit zadržování vody v těle a to opět vede k tomu, že Váš obličej bude vypadat jinak, než aby se vám líbilo. Pro vizuální zhubnutí v obličeji je důležité zbavit vaše tělo přebytečné vody

Hubnutí v obličeji - třetí krok

Pro zhubnutí v obličeji musíte omezit příjem soli v jídle. Pokud hodně solíte nebo si ráda dáte slané arašídy/brambůrky nebo podobné potraviny tak je to nejhorší co pro zhubnutí v obličeji můžete udělat. Sůl způsobuje zadržování vody v těle a to opět vede k otokům a pocitu větší tloušťky než jaká je ve skutečnosti. Pokud chcete zhubnout v obličeji tak si hlídejte množství soli v jídle. Neznamená to ale sůl úplně vynechat.

Jak zhubnou v obličeji - krok čtvrtý

Pro zhubnutí v obličeji nezapomeňte procvičovat obličejové svaly. Na to by Vám mělo stačit například 5 minut denně, kdy budete trénovat široký úsměv a následné uvolnění obličeje. Nebo vyzkoušejte cvik, kdy se opakovaně budete snažit spodním rtem dosáhnout na špičku nosu. Je pochopitelné, že při těchto cvicích bude lepší, když budete sama, ale pokud se tomuto cvičení budete věnovat pravidelně, výsledek se brzy dostaví.

Jak na zhubnutí v obličeji - pátý krok

Poraďte se svým vizážistou o tom jaký účes je pro vás nejvhodnější. Možná se tomu budete divit, ale vhodně zvolený účes dokáže s vaším obličejem provést velké divy. A naopak nevhodně zvolený účes může zkazit veškerý efekt vašeho snažení o zhubnutí v obličeji.
Pokud Vás také někdy trápila otázka jak zhubnout v obličeji a máte nějaký trik nebo tip jak zhubnout, podělte se o něj s ostatními v diskusi pod tímto návodem. Pokud se zajímáte o jiný návod jak zhubnout, další návody na zhubnutí najdete v našich rubrikách a článcích o hubnutí v seznamu článků a rubrik v pravém a levém sloupci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Věříš,že to dokážu?

Ano 53.3% (8)
Možná 26.7% (4)
Nevím 13.3% (2)
Ne 6.7% (1)

Komentáře

1 Charlie Charlie | Web | 20. ledna 2012 v 10:23 | Reagovat

Pěkný blog,prosím podívej se na můj,mám ho nový,díky...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama